Koçtaş 37 İlan İçin Personel Alımı Yapıyor!

0
39
views
Son güncelleme

Ülkemizin en büyük yapı market zincirleri arasında yer almakta olmakta Koçtaş Türkiye’nin dört bir yanına açmış olduğu şubeleri ile hizmetlerine devam etmekte olup son zamanlarda Koçtaş Fix ile semtlerde karşımıza çıkarak istihdama da Türkiye genelinde büyük takviye sağlamaktadır. Buna göre Koçtaş iş bültenlerini fotoğrafı kariyer sayfası aracılığı ile reelleştirmekte olup bültenler değişik pozisyonlar için reelleştirilmektedir. Son yayımlanan bültenlerde 37 şahsiyet personel alımı yapıldığı görülmektedir. Peki müracaat yapacak olan adayların nasıl bir yol izlemesi gerekmektedir, hangi pozisyonlar için alımlar yapılmaktadır?

Alınacak Pozisyonlar Nedir?

Koçtaş Yapı Marketlerinin alım yaptığı kadrolara bakıldığında Mağaza İnsan Kaynakları Uzmanı, İş Çözümleri İdareyicisiFI – HR, Alıcı Danışmanları 7 Değişik Bölge İçin ve Compensation And Benefits Executive pozisyonu için personel alımı reelleştirmekte olup 37 şahsiyet istihdam alanı ile müracaatları kabul etmeye devam etmektedir. Peki müracaat yapacaklardan aranan koşullar nelerdir, adaylar nasıl müracaat yapılır?

Müracaat Nasıl Yapılır? Aranan Koşullar Nedir?

Koçtaş Yapı Marketlerinin personel alımı müracaatında aranmakta olan koşullar

  • Mağazacılık alanında kariyer amaçlayan,
  • En az lise mezunu,
  • MS Office programlarını kullanabilen,
  • Ekip çalışmasına yatkın,
  • Devingen, yoğun tempoya ayak uydurabilecek,
  • Haftasonu ve vardiyalı çalışmaya sıcak bakan,

Yukarıyada verilmiştir. Adayların bu koşullara geçim sağlaması halinde https://bit.ly/37sZ5Pw linkini kopyalaması ve müracaatlarını buradan reelleştirmesi gerekmektedir. Adaylar ilgil bültenden tüm pozisyonları görebilir ve istediği kadro için CV’sini hazırlayarak müracaatını yapabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here