KPSS’siz PTT İlanı; Otoyol Acentesi Büro Memuru Alımı Yapacak!

0
23
views
Son güncelleme

Posta, Telefon ve Telgraf A.Ş. Ülke genelindeki pek çok acentesine personel istihdamları yapmaya devam ediyor. Bu bağlamda Edirne otoban acentesi de yeni bir bülten söyledi. Bu alımda adaylar ofis memuru olarak istihdam edilecekler. Müracaatlar nasıl yapılacak ve istenilen koşullara ait ayrıntıları aktarmaya devam ediyoruz.

GEREKSİNİM TANIMLANMASI YAPILACAK!

Geçtiğimiz günlerde Birlik Haber Sendikası ile Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü İdareyicileri arasında 16 Ocak 2020 tarihinde yapılan Müessese yönetimsel Heyeti raporu söylendi. Buna göre Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü daha evvel Sendika yetkilerine personel lüzumunun olmadığını norm kadro çalışması yaptıklarını belirttiği ifade edildi. Sendika tarafından iletilen arzda, bazı kadroların 5600 performans değerlendirilmesine tabi olmadığı halde yapılan çalışmada merkez başmüdürlükleri dağıtım ofis memurları, müdürler, şefler, baş dağıtıcılar ve hazinedarlar bu çalışmaya dahil edildiği söylendi. Sendika tarafından yapılan söylemeye göre,  Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü tekerrür gereksinim tanımlaması olup olmadığı hakkında çalışma yapacak ve idareye sunacak. Öteki bir büyümeye posta ve telgraf teşkilatı genel müdürlüğü taşeron emekçileri ilgilendiriyor. 15 bin taşeron çalışanın kadroya geçişi yine gündeme geldi. Bu mevzudaki büyümeleri de aktarmaya devam edeceğiz.

Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü OFİS MEMURU ALINACAK!

Geçtiğimiz günlerde söylenen Edirne Posta Ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü Otoban Acentesi duyuruyu 25 Şubat tarihinde bültenden kaldırılmıştı. Yine etkin hale getirilen ofis memuru alımlarına müracaat yapacak adaylar için ayrıntıları aktarıyoruz. Adayların vardiyalı çalışma temellerine göre istihdam edilmekleri, Erişim için bir servisin olmadığı fakat kendi taşıtları ile gelerek yakıtın acente tarafından karşılanacağı, Prim, Agi, Yol, ve Yemek acente tarafından karşılanacağı ifade edildi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here