Mediamarkt Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

0
19
views
Son güncelleme

Ülkemizin ehemmiyetli teknoloji şirketleri arasında yer almakta olan Mediamarkt aralıklarla Türkiye geneli değişik dallar için personel alımları reelleştirmekte ve kadrosunu kuvvetlendirmektedir. İşin Olsa takımı olarak sizler için tüm kadroları birleştirdik ve tek bülten haline getirdik. Mediamarkt 50 senelik birikimiyle 14 ülkede 1000’den fazla mağazası ve 65 bini aşkın çalışanı ile 900 milyonun üzerinde alıcısına hizmet vermekte olup sihrime oranını da her geçen yıl artırmayı kastetmektedir. Gelişmesi ile beraber personel kadrosunu da kuvvetlendirmekte olan Mediamartk yeni duyurular yayımladı peki personel alımı yapılan kadrolar nelerdir, adaylar nasıl müracaat yapabilir?

Alım Yapılan Kadrolar Nelerdir?

Mediamarkt tarafından yayımlana duyurulara bakıldığında Satış Danışmanı Balıkesir – Belli Süreli , Kasiyer İstanbul Pendik Pendorya , Satış Danışmanı İzmit , Satış Danışmanı- Kağıthane Axis, Satış Danışmanı -Metropol Avm, Satış Ekip Lideri TEM Point AVM. , Kasiyer Diyarbakır , Yönetimsel İşler Ekip Lideri TEM Point AVM. , Satış Danışmanı Malatya gibi kadrolara alımlar yapılmakta olup bu duyuruların yanı gizeme değişik bölgeler için de alımlar yapılmaktadır.

Aranan Koşullar ve Müracaat Bilgileri

Mediamarkt personel alımı duyurularına müracaat yapacak olan adayların genel olarak alttaki koşullara geçim sağlaması gerekmektedir.

  • En az Lise veya dengi mektep mezunu,
  • Perakende sektöründe, mağazacılık deneyimi olan,
  • MS Office Programlarına egemen,
  • İrtibatı ve insan ilişkileri güçlü,
  • Elastik çalışma saatlerine geçim sağlayabilen,
  • Mesullük almayı hoşlanan ve stres altında çalışabilen,
  • Askerlikle ilişiği olmayan Erkek adaylar için

Yukarıyadaki koşullara geçim sağlayan adaylar başvurularını yapmak için https://bit.ly/39hgXyd linkini tarayıcılarının url kısmına yapıştırmawı  gerekmektedir. Ardından karşılarına çıkan kısımdan başvuru yapmak istediği kadroyu seçebilir ve müracaatlarını uygun kaliteleri halinde istediği pozisyon için yapabilir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here