Mezuniyet Şartı Olmadan Belediye’ye 20 İşçi Personel Alınıyor!

0
21
views
Son güncelleme

Türkiye İşkur aracılığı ile yayımlanmış olan duyuruya göre Manisa Akhisar Belediyesi bünyesindeki personel beceriksizliğini karşılamak üzere 20 şahsiyet boş kadro ile emekçi alımı yapılacağını bildirdi. Alımlar geçici süreli olarak yapılacak olup çalışma süresi 5 ay olarak belirtilmiştir. bu bağlamda mezuniyet Koşulu olmadan Belediye 20 beden işçiai alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Manisa Akhisar belediyesi tarafından yayımlanmış olan duyuruya göre ve İŞKUR’a sevk edilen arza göre adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti yurttaşı olmak, Kamu haklarından yoksun olmamak, Görevini yapmasına mani olabilecek rastgele bir sıhhat meseleyi olmamak, Rastgele bir kabahat kararlılığı olmamak, Askerlik vaziyeti itibariyle Askerliğini yapmış veya askerlik ile alakası bulunmamak, Görevini aralıksız yapmasına mani olabilecek rastgele bir sıhhat meseleyi olmamak, 18 yaşını bitirmiş olmak gibi kaliteler aranacak.

BAŞVURULAR:

Akhisar belediyesine emekçi alımı müracaatları 03 Şubat 2020 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 04 Şubat 2020 tarihine kadar devam edecektir. Adaylar müracaatlarını Başvurı arzuhali, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet resim, Askerlik vaziyet evrakı, Kimlik Fotokopisi, Adli Sicil kaydı ile beraber bizzat alakalı belediye’ye asıllaştırmaları lüzumludur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here