Nilüfer Turizm İş İlanlarına Başvuru Nasıl Yapılır?

0
17
views
Son güncelleme

Ülkemizin en büyük turizm şirketleri arasında yer almakta olan Nilüfer Turizm ülkemizin bir çok noktasında taşımacılık hizmetlerini sürdürmekte olup alıcı memnuniyetini en üst seviyede yakalamaya itina göstermekte olup alıcılardan dönütler almakta, yaz aylarında filosunu ve takımını kuvvetlendirmekte, her yıl yeni sihrime oranı ile çalışmaya itina göstermekte olup bir çok aday Nilüfer Turizm bünyesinde istihdam etmektedir. Peki Nilüfer Turizm personel alımları nasıl yapılıyor, bu işletmede istihdam etmek isteyen adayların nasıl başvuru etmesi gerekiyor? İş müracaatları nasıl yapılır?

Mail ile Müracaatlar Alınıyor?

Nilüfer Turizm insan kaynakları aracılığı ile yapılan ilan araştırıldığında başvuruların mail aracı ile yapıldığı öğrenilfi. Başka Bir Deyişle slzerde Nilüfer Turizm bünyesinde misyon yapmak istiyorsanız işletmenin belirtmiş olduğu mail adresine CV’nizi kapsayan bilgiyi aktarmanız gerekmektedir. CV’nizi ayrıntılı bir biçimde hazırladıktan sonra Nilüfer Turizm’e mail atabilir ve uygun pozisyon olduğunda size dönüş yapılmasını isteyebilirsiniz. Buna göre her işletmede olduğu gibi Nilüfer Turizm’de aralıklarlar servis vazifelisi, bilet satış personeli, çağrı merkezi personeli, kaptan, saklı yolcu, muhasebe personeli vb. gibi kadrolara alımlar asıllaştırmakta olup mail adresini bilmek için yazı sonundaki linki takip ediniz.

Aranan koşullar olarak ”Muvaffak Olma hevesi yüksek, iş ve netice odaklı, alışıla gelmiş hudutların dışında çok ebatlı düşünebilen, aralıksız bilen ve bilgi üreten, süratli ve dinç, kâinatsal etik bedelle sahip” çalışanların çoğunlukta olduğu istisnalı bir işletme olmaktır. bilgisi paylaşılmıştır.

https://www.nilufer.com.tr/müessesesel/insan-kaynaklari

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here