Odyolog KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

tarafından
98
Odyolog KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

Kamu personeli başka bir deyişle memur olmak isteyen adaylar ya sarihten ya da merkezi olarak devletin kadro açmasını beklemektedir. Genellikle sıhhat bakanlığı için de bu atamalar merkezi atama olarak hakikatleşmektedir. Bizler merkezi cetmelerde hangi dala kaç puan ile atama reelleştiğine dair tablolar hazırlamaya devam ediyoruz. Bu yazımızda ise odyolog KPSS 2019/7 atama taban puanları tablosunu bulabilirsiniz.

KPSS 2019/7 ODYOLOG  MERKEZİ ATAMA TABAN PUANLARI

Odyolog işine 2019/7 merkezi soymasında yerleştirmesi yapılan adaylar içinde en minik puan ile yerleşen adayın puanı 85,357 iken azami puan ile yerleşen adayın puanı ise 89,851 olarak tanımlanmıştır. Odyolog kadrolarına yerleşen adaylardan en minik puan ile yerleşen aday Erzurum şehrinde bulunan bir kadroya yerleşmişken azami puan ile yerleşen aday ise Ankara şehrinde bulunan bir kadroya yerleşmiştir.

KPSS 2019/7 merkezi soymaları için odyolog kadrolarına toplam 11 adet kontenjan ayrılmıştır.

Odyolog KPSS 2019/7 atama taban puanları tablosu alttaki gibidir.

Memur olma ile alakalı veya kariyer tasarınıza dair usunuza takılan tüm her şeyi sorabileceğiniz forum sayfalarımıza erişmek için alttaki linki kullanabilirsiniz.

*Yazımızda yer verdiğimiz bilgiler ve odyolog 2019/7 atama taban puanları tablosu ÖSYM’nin fotoğrafı web sitesindeki bilgilerden derlenmiştir. Yapılacak bir farklılıkta ÖSYM bülten yapacaktır ve bu bülten tüm adaylar için temel olacaktır.