Ortopedi Teknikeri KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

tarafından
122
Ortopedi Teknikeri KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

Memur olma hayalini kuran fertler devlette kadro açılmasını beklemektedir. Sıhhat alanında çalışanlar da aynı biçimde sıhhat bakanlığı tarafından yapılan merkezi atamaları beklerler. Sıhhat bakanlığı tarafından yapılan merkezi cetmelerde adayların kaç puan ile soyulabildiği sonraki atama yarıyıllarında adaylara fikir vermektedir bu nedenle bizler bu tip merkezi cetmelerin taban puanlarını sizler için derlemeye devam ediyoruz. Sizin için oluşturduğumuz bu içerikte ortopedi teknikeri KPSS 2019/7 merkezi cetmesine ait taban puanları bulabilirsiniz.

KPSS 2019/7 ORTOPEDİ TEKNİKERİ  ATAMA TABAN PUANLARI

KPSS 2019/7 cetmelerinde ortopedi teknikeri kadroları için toplam 55 adet kontenjan bölmüştü ve adaylar yeterli puanları alarak bu kadrolara yerleştiler.

Yeterli puanlar diye nitelendirdiğimiz puanlarının tamamını alttaki tabloda görebilirsiniz fakat ufak bir bilgi vermek gerekirse ortopedi teknikeri işine 2019/7 cetmelerinde yerleşen adaylar içinde en düşük puan ile yerleşen aday Çorum şehrinde bulunan bir kadroya 77,839 puan ile yerleşmişken en büyük puan ile yerleşen aday ise İstanbul şehrinde bulunan bir kadroya 86,151 puan ile yerleşmiştir.

KPSS 2019/7 ortopedi teknikeri atama taban puanlarının tamamı aşağıdadır.

Kamu personeli olmak veya kariyer tasarılaması ile alakalı usunuza takılan tüm sualleri sorabileceğiniz forum sayfalarımız hizmetinizdedir. Forum sayfalarımıza erişmek için:

*İçeriğimizde yer alan bilgiler ve ortopedi teknikeri 2019/7 atama taban puanları ÖSYM’nin fotoğrafı internet sitesindeki bilgilerden bir araya gelerek hazırlanmıştır. Yapılacak bir farklılıkta ÖSYM bülten yapacaktır ve bu bülten tüm adaylar için geçerli olacaktır.