Patolojik Anatomi Teknikeri KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

tarafından
90
Patolojik Anatomi Teknikeri KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

Memur olma hayalini kuran fertler devlette kadro açılmasını beklemektedir. Sıhhat alanında çalışanlar da aynı biçimde sıhhat bakanlığı tarafından yapılan merkezi cetmeleri beklerler. Sıhhat bakanlığı tarafından yapılan merkezi soymalarda adayların kaç puan ile ceddilebildiği sonraki atama yarıyıllarında adaylara fikir vermektedir bu nedenle bizler bu tip merkezi cetmelerin taban puanlarını sizler için derlemeye devam ediyoruz. Sizin için oluşturduğumuz bu içerikte patolojik anatomi teknikeri KPSS 2019/7 merkezi soymasına ait taban puanları bulabilirsiniz.

KPSS 2019/7 PATOLOJİK ANATOMİ TEKNİKERİ  ATAMA TABAN PUANLARI

KPSS 2019/7 cetmelerinde patolojik anatomi teknikeri kadroları için toplam 38 adet kontenjan bölmüştü ve adaylar yeterli puanları alarak bu kadrolara yerleştiler.

Yeterli puanlar diye nitelendirdiğimiz puanlarının tamamını alttaki tabloda görebilirsiniz fakat minik bir bilgi vermek gerekirse patolojik anatomi teknikeri işine 2019/7 cetmelerinde yerleşen adaylar içinde en düşük puan ile yerleşen aday İstanbul şehrinde bulunan bir kadroya 82,639 puan ile yerleşmişken en büyük puan ile yerleşen aday ise Samsun şehrinde bulunan bir kadroya 85,674 puan ile yerleşmiştir.

KPSS 2019/7 patolojik anatomi teknikeri atama taban puanlarının tamamı aşağıdadır.

Kamu personeli olmak veya kariyer tasarılaması ile alakalı usunuza takılan tüm sualleri sorabileceğiniz forum sayfalarımız hizmetinizdedir. Forum sayfalarımıza erişmek için:

*İçeriğimizde yer alan bilgiler ve patolojik anatomi teknikeri 2019/7 atama taban puanları ÖSYM’nin fotoğrafı internet sitesindeki bilgilerden bir araya gelerek hazırlanmıştır. Yapılacak bir farklılıkta ÖSYM ilan yapacaktır ve bu ilan tüm adaylar için geçerli olacaktır.