Perfüzyonist KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

tarafından
100
Perfüzyonist KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

Kamu personeli başka bir deyişle memur olmak isteyen adaylar ya sarihten ya da merkezi olarak devletin kadro açmasını beklemektedir. Genellikle sıhhat bakanlığı için de bu atamalar merkezi atama olarak asıllaşmaktadır. Bizler merkezi cetmelerde hangi dala kaç puan ile atama asıllaştığına dair tablolar hazırlamaya devam ediyoruz. Bu yazımızda ise perfüzyonist KPSS 2019/7 atama taban puanları tablosunu bulabilirsiniz.

KPSS 2019/7 PERFÜZYONİST  MERKEZİ ATAMA TABAN PUANLARI

Perfüzyonist işine 2019/7 merkezi cetmesinde yerleştirmesi yapılan adaylar içinde en minik puan ile yerleşen adayın puanı 59,989 iken azami puan ile yerleşen adayın puanı ise 75,684 olarak tanımlanmıştır. Perfüzyonist kadrolarına yerleşen adaylardan en minik puan ile yerleşen aday Ağrı şehrinde bulunan bir kadroya yerleşmişken azami puan ile yerleşen aday ise İstanbul şehrinde bulunan bir kadroya yerleşmiştir.

KPSS 2019/7 merkezi soymaları için perfüzyonist kadrolarına toplam 20 adet kontenjan ayrılmıştır.

Perfüzyonist KPSS 2019/7 atama taban puanları tablosu alttaki gibidir.

Memur olma ile alakalı veya kariyer tasarınıza dair usunuza takılan tüm her şeyi sorabileceğiniz forum sayfalarımıza erişmek için alttaki linki kullanabilirsiniz.

*Yazımızda yer verdiğimiz bilgiler ve perfüzyonist 2019/7 atama taban puanları tablosu ÖSYM’nin fotoğrafı web sitesindeki bilgilerden derlenmiştir. Yapılacak bir farklılıkta ÖSYM ilan yapacaktır ve bu ilan tüm adaylar için temel olacaktır.