Petrol Ofisi Personel Alımı Sürüyor!

0
26
views
Son güncelleme

Ülkemizin en ehemmiyetli petrol işletmeleri arasında yer alan ve hem kent merkezlerinde hemde kent dışı bir çok noktada bulunan mağazası ile milyonlarca alıcıya hizmet vermekte olan Petrol Büroyu sihrime oranını her geçen yıl artırmaya devam ettiği gibi personel kadrosunu da geliştirmeye devam ediyor. Alakalı duyurularını sarih pozisyonlarına göre hazırlamakta olan Petrol Büroyu kariyer sayfalarından bülten yaparak başvuruları kabul ediyor ve müracaatları alıyor. Peki Petrol Büroyu personel alımı bültenleri hangi kadrolar için yayımlandı ve adaylar başvurularını nasıl yapabilir.

Alınacak Kadrolar Nelerdir?

Petrol Büroyu tarafından yayımlanmış olan duyurulara bakıldığında alakalı müesseseninVergi Uzmanı, Vergi Kıdemli Uzmanı, Sigorta İşlem Uzmanı, Petrol Büroyu İle Geleceğe Bir Adım Staj Programı, Mekanik Bakım Teknisyeni, Supply Operations Specialist, Satınalma Kategori İdareyicisi, Sevkiyat ve Performans Uzmanı, Güvence ve Limit İşlem İdareyicisi gibi pozisyonlar için personel alımları yapılmaktadır. Peki bu pozisyonlar için geçim sağlamakta olan adaylar başvurularını hangi kanal aracılığı ile yapabilir?

Müracaatlar Nasıl Yapılır?

Petrol Bürosunun yukarıyadaki pozisyonlarına müracaat yapacak olan adayların öncelikle https://bit.ly/387N5Dm linkini kopyalaması ve tarayıcılarına yapıştırması gerekmektedir. Ardıından alakalı işletmenin duyurularını gören adaylar kendisine uygun olan bültene tıklayarak kaliteleri bilebilir ve kalitelerinin geçim sağlaması halinde CV’lerini hazırlayarak yeniden aynı sayfa üzerinden başvurularını hakikatleştirebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here