Radyoterapi Teknikeri KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

tarafından
159
Radyoterapi Teknikeri KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

Memur olma hayalini kuran fertler devlette kadro açılmasını beklemektedir. Sıhhat alanında çalışanlar da aynı biçimde sıhhat bakanlığı tarafından yapılan merkezi soymaları beklerler. Sıhhat bakanlığı tarafından yapılan merkezi cetmelerde adayların kaç puan ile ceddilebildiği sonraki atama yarıyıllarında adaylara fikir vermektedir bu nedenle bizler bu tip merkezi soymaların taban puanlarını sizler için derlemeye devam ediyoruz. Sizin için oluşturduğumuz bu içerikte radyoterapi teknikeri KPSS 2019/7 merkezi soymasına ait taban puanları bulabilirsiniz.

KPSS 2019/7 RADYOTERAPİ TEKNİKERİ  ATAMA TABAN PUANLARI

KPSS 2019/7 cetmelerinde radyoterapi teknikeri kadroları için toplam 16 adet kontenjan bölmüştü ve adaylar yeterli puanları alarak bu kadrolara yerleştiler.

Yeterli puanlar diye nitelendirdiğimiz puanlarının tamamını alttaki tabloda görebilirsiniz fakat minik bir bilgi vermek gerekirse radyoterapi teknikeri işine 2019/7 cetmelerinde yerleşen adaylar içinde en düşük puan ile yerleşen aday Erzurum şehrinde bulunan bir kadroya 83,245 puan ile yerleşmişken en büyük puan ile yerleşen aday ise İstanbul şehrinde bulunan bir kadroya 85,956 puan ile yerleşmiştir.

KPSS 2019/7 radyoterapi teknikeri atama taban puanlarının tamamı aşağıdadır.

Kamu personeli olmak veya kariyer tasarılaması ile alakalı usunuza takılan tüm sualleri sorabileceğiniz forum sayfalarımız hizmetinizdedir. Forum sayfalarımıza erişmek için:

*İçeriğimizde yer alan bilgiler ve radyoterapi teknikeri 2019/7 atama taban puanları ÖSYM’nin fotoğrafı internet sitesindeki bilgilerden bir araya gelerek hazırlanmıştır. Yapılacak bir farklılıkta ÖSYM ilan yapacaktır ve bu ilan tüm adaylar için geçerli olacaktır.