Sağlık Fizikçisi KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

tarafından
75
Sağlık Fizikçisi KPSS 2019/7 Atama Taban Puanları

Kamu personeli başka bir deyişle memur olmak isteyen adaylar ya sarihten ya da merkezi olarak devletin kadro açmasını beklemektedir. Genellikle sıhhat bakanlığı için de bu atamalar merkezi atama olarak hakikatleşmektedir. Bizler merkezi soymalarda hangi dala kaç puan ile atama reelleştiğine dair tablolar hazırlamaya devam ediyoruz. Bu yazımızda ise sıhhat fizikçisi KPSS 2019/7 atama taban puanları tablosunu bulabilirsiniz.

KPSS 2019/7 SIHHAT FİZİKÇİSİ  MERKEZİ ATAMA TABAN PUANLARI

Sıhhat fizikçisi işine 2019/7 merkezi soymasında yerleştirmesi yapılan adaylar içinde en minik puan ile yerleşen adayın puanı 65,691 iken azami puan ile yerleşen adayın puanı ise 70,355 olarak tanımlanmıştır. Sıhhat fizikçisi kadrolarına yerleşen adaylardan en minik puan ile yerleşen aday Kütahya şehrinde bulunan bir kadroya yerleşmişken azami puan ile yerleşen aday ise İstanbul şehrinde bulunan bir kadroya yerleşmiştir.

KPSS 2019/7 merkezi soymaları için sıhhat fizikçisi kadrolarına toplam 3 adet kontenjan parçalamıştır.

Sıhhat fizikçisi KPSS 2019/7 atama taban puanları tablosu alttaki gibidir.

Memur olma ile alakalı veya kariyer tasarınıza dair usunuza takılan tüm her şeyi sorabileceğiniz forum sayfalarımıza erişmek için alttaki linki kullanabilirsiniz.

*Yazımızda yer verdiğimiz bilgiler ve sıhhat fizikçisi 2019/7 atama taban puanları tablosu ÖSYM’nin fotoğrafı web sitesindeki bilgilerden derlenmiştir. Yapılacak bir farklılıkta ÖSYM ilan yapacaktır ve bu ilan tüm adaylar için temel olacaktır.