Şok 19 Şubat Aktüel Ürün Kataloğu Açıklandı 25 Şubat’a Kadar Geçerli

tarafından
72
Şok 19 Şubat Aktüel Ürün Kataloğu Açıklandı 25 Şubat’a Kadar Geçerli

Şok Mağazaları bu hafta çarşamba günü yeniden dop dolu ve bir birinden ucuz mahsuller getirecek. 20 Şubat 2020 tarihli Şok mağazalarına ait güncel mahsul fihristi listesinde söylenen mahsullerin maliyetlerini ayrıntılı olarak aktarmaya devam ediyoruz.

ŞOK 19 ŞUBAT – 25 ŞUBAT GÜNCEL MAHSUL FİHRİST;

19 Şubat 2020 ile 25 Şubat 2020 tarihleri arasında geçerli olan fihriste göre Yudum ziyafet 1 Lt 25 Tl ve üzeri alışveriş yapanlar için 11,00 TL olacak. Çaykur Altınbaş 500 Gr ise 20,95 Tl olacak. SuperFresh Milföy Hamutu 1 Kilogram, 7,95 Tl olacak. Bizim vatan Çubuk salatalık turşusu yalnızca Şok’ta 9,50 TL, Koska Fırında Helva ise 9,95 TL, bir çok yiyecek mahsulü piyasa maliyetinin daha altında olacak. Öteki mahsuller asında çocuk odası gereksinimleri var.

ŞOK’TA BU HAFTA ÇOCUK ODASI GEREKSİNİMLERİ VAR;

BienWood markasına ait ahşap çocuk kitaplığı 129,0 TL, ahşap üçgen duvar rafı 29,95 tl, Ahşap kızıldereli yatağı 449,00 Tl olacak. Ahşap çekmeceli raf 129,00 Tl olarak satılacak. Mama Sandalyesi 44,95, Tekerlekli Çocuk Oyuncak Kolisi 59,90 Tl olacak. Oyuncaklı Reyin Minderi ise 49,95 Tl olacak. İlk yaş etkinlik masası ise 49,95 Tl olacak.

Su Arıtma Aygıtı 450 Tl AQUA marka ısa evrakı, 2 sene garantili olacak. Mega Boy LED Ampul 34,95 Tl, Kız/Oğul Yağmurluk 29,95 Tl olacak. Benim Yarış Kamyonum Seti, Oyuncak Meyve Kesme Tahtası, Oyuncak Olta Seti, İlk Yaş Yumuşak Çıngıraklı Top, Bul-Tak Kaplumbağa, Tospik Oyuncak, Ponponlu Taç Toka Seti, Peluş Oyuncak Hayvanlar, Bebek Dişliği, Eğitici Puzzle, Kral Şakir Çıkartmalı Boyama Kitabı, Tırsak Sincap Acelesi Öykü Kitabı Çeşitleri bu hafta şok mağazalarında raftaki yerlerini alacak.

Güncel mahsul listesi ve fiyatları

Öteki yandan söylenen fihristteki mahsuller 12 bin adet olarak sevk edilecek. Elektronik mahsullerin adeti ise 6 bin ile hudutlu olacak. Stok adetleri Türkiye genelindeki mağazaların toplam mahsul adetini oluşturuyor.

ŞOK PERSONEL ALIMI MÜRACAATLAR;

ŞOK mağazaları personel alım duyurularına müracaatlar da tüm süratiyle devam ediyor. Mağaza personeli, mağaza idareyicisi, bölge idareyicisi alanlarında müracaatlar kariyer portalları üzerinden işkur müdürlüklerinden ve şok internet sitesinden yapılabilecek.

ŞOK HAREKÂT VE PARA TRANSFERİ;

Şok marketlerinden haftanın 7 günü para transferi operasyonları açıldı. Kredi kartlarına ve tüm banka hesaplarına para transfer operasyonları tüm şok marketlerden yapılabilecek. Öteki yandna internetten öde mağazadan al alternatifi ile isteyen alıcıları internet sitesi üzerinden yaptıkları alışverişler sonrası istedikleri belirttikleri mağazaya giderek mahsulleri hazırlanmış ve poşetlenmiş bir biçimde teslim alabilecekler.