Şok Hafta Sonuna Özel 8-9 Şubat Aktüel Ürün Katalogu Açıkladı!

tarafından
52
Şok Hafta Sonuna Özel 8-9 Şubat Aktüel Ürün Katalogu Açıkladı!

Şok mağazaları 8 Şubat hafta sonu Güncel mahsulleri muhakkak oldu. Şok mağazaları 8 Şubat ile 9 Şubat cumartesi pazar günleri söylediği güncel fihristi yeniden dopdolu. İndirimli mahsuller listesi 12 Şubat 2020 tarihine kadar geçerli olacak.

ŞOK GÜNCEL MAHSULLER;

Perakende satış mağazaları güncel listesini söylemeye devam ediyor. Hafta sonuna özel ürünlerine söylendi. Şok mahsuller listesi muhakkak oldu ve alttaki ön listesinde elektronik mahsuller Zücaciye konut malzemeleri, giysiler, oyuncaklar çocuk giysileri, mutfak gereçleri banyo gereçleri yer alıyor.
“Konutumuzun lüzumları şok ucuz.” Şok mağazaları 8 Şubat ve 9 Şubat hafta sonu özel mahsulleri muhakkak oldu. Ayrıca Şok güncel mahsuller listesi 13 Şubat 2020 tarihine kadar geçerli olacak. şok indirimli mahsuller listesini detaylı olarak aktarmak istiyoruz. Suzi saç düzleştirici; Seramik kaplama ve geniş plakalar ısıyı denk bir biçimde dağıtıyor. Saç düzleştirici parlak ve elektriklenmeyen saçlar için harikulade bir kullanım sunuyor. Raks marka saç düzleştirici 2 sene garantili. maliyeti 49,95 TL, saç kurutma aygıtı;   Teba marka, 2 sene garantili, iki kademeli sürat ayarı, fazla ısınmaya karşı emniyet bulunuyor. maliyeti 39,95 TL. kargo ile fiyatsız servis hizmeti bulunuyor.

Erkek pabuç 45 TL, bayan dantelli slip 12,95, Tl, kız çocuk dantelli slip, oğul  atlet, oğul Boxer, erkek desenli havlu bel Boxer, büstiyer, kışlık tayt, spor tayt, soket çorap, bayan erkek kapalı terlik, bebek oyuncak, Pilsan çocuk oyuncakları, kurbağa Kule, beden kremi bulaşık akışkanı gündüz-gece kremi mahsulleri gelecek. Şok mağazaları bu hafta sonu indirim mahsulleri bu biçimde söyledi. Söylenen tüm mahsuller 11 Şubat 2020 tarihine kadar geçerli olacağı da ifade ediliyor.

İŞİN OLSA


Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2020, 20:03