Tokat Çad Belediyesine KPSS Olmadan İlköğretim Mezunu 9 Personel Alımı Yapacak!

0
32
views
Son güncelleme

Tokat Şehri Çad Belediye Başkanlığına noter kurası ile personel alımı yapılacak. Aile, çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığından söylenen son dakika bültene göre 24 Şubat 2020 tarihinde yapılacak olan noter kurası Çad Belediye Başkanlığı buluşma salonunda gerçekleştirilecek.

TOKAT ÇAT BELEDİYESİ MEMUR ALIMI;

9 memur alım bültenine müracaat yapmak isteyen adaylar için Tokat Çalışma ve İş Müesseseyi Müdürlüğü üzerinden müracaat bültenini söylenmesinin ardından 5 gün içerisinde müracaatlar bitirilecek. Müracaatlar 14 Ocak ile 18 Ocak tarihleri arasında olacak. Görüşme tarihi daha sonra söylenecek. Müracaat yapacak olan adayların noter kurasındaki hakikat ve yedek listesinde adayların tanımlanmasının ardından belediye Başkanlığı tarafından bildiri yapılacak. İmtihan katılmayan adaylar haklarını kaybedeceği bu surattan fotoğrafı söylemeleri ve bildirileri takip ederek müracaat ve belge teslim sürecini zamanında reelleştirilmesi adaylar için ehemmiyetli olacaktır. Müracaat yapan ve müracaat koşulunu taşıyan tüm adaylar kuraya katılacaklar.

MÜRACAAT ŞARLARI;

Adaylar paklik kadrosundaki 9 personel alım bültenleri müracaat yapabilmeleri için henüz özel koşulları söylenmesi, DPB üzerinden söylenen bültene göre adayların misyona başlamalarının üzerinden Çati Kasabasında ikamet etmeleri istenildi. Müracaat tarihinde Tokat merkez ikamet etmeleri istenildi. Erkek adayların askerlik koşulu için ise rastgele bir koşul aranmayacak. Eğitim seviyesinde en az ilköğretim mezunu olmak en fazla lise ve dengi mekteplerden mezun olmak gerekmektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here