TÜBİTAK 2 Birimine KPSS Şartsız 95 Personel Alımı Yapıyor!

0
19
views
Son güncelleme

Resmi Gazete’de yayımlanmış olan duyuruya göre TÜBİTAK bünyesindeki personel noksanlığını karşılamak üzere fartklı ünitelerine personel alımı yapacağını bildirdi.Bu istikamette alımlar TÜBİTAK BİLGEM e UEKA ve YTE ünitelerine yapılacak. Adaylardan en az lisans mezunu olmak koşulu aranıyor ve adayların müracaat yapabilmeleri için belirtilen bu kaliteleri taşıyor olmaları gereklidir.

TÜBİTAK BİLGEM BAĞLI YAZILIM TEKNOLOJİLERİ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ YTE

Mevzubahisi üniteye alımlar Ankara’da yapılacak olup toplamda 40 birey alınacaktır.

25 birey, Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği kısımlarından birini 01/01/2020 tarihinde/tarihinden sonra tamamlamış veya 2019-2020 Eğitim- Öğretim Seneyi Bahar Yarıyılı sonunda tamamlayabilecek gidişatta olmak.

5 birey Bilgisayar Mühendisliği veya Bilgisayar ve Enformatik Mühendisliği kısımlarından birini 01/01/2020 tarihinden evvel tamamlamış olmak.

7 birey Sanayi Mühendisliği veya Sanayi Sistem Mühendisliği kısımlarından birini 01/01/2020 tarihinde/tarihinden sonra tamamlamış veya 2019-2020 EğitimÖğretim Seneyi Bahar Yarıyılı sonunda tamamlayabilecek gidişatta olmak.

3 birey Sanayi Mühendisliği veya Sanayi Sistem Mühendisliği kısımlarından birini 01/01/2020 tarihinden evvel tamamlamış olmak.

TÜBİTAK BİLGEM MİLLİ ELEKTRONİK VE KRİPTOLOJİ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ UEKAE

30 birey Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Hakimiyet ve Otomasyon Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, ElektrikElektronik Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği kısımlarından birini tamamlamış ya da 2019 – 2020 Eğitim – Öğretim Seneyi Bahar Yarıyılı sonunda tamamlayabilecek gidişatta olmak.

20 birey Elektrik-Elektronik Mühendisliği, ElektronikMühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, TelekomünikasyonMühendisliği veya Hakimiyet ve Otomasyon Mühendisliği kısımlarından birini tamamlamış ya da 2019 – 2020 Eğitim – Öğretim Seneyi Bahar Yarıyılı sonunda tamamlayabilecek gidişatta olmak.

5 birey Bilgisayar Bilimleri, Bilgisayar Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, ElektronikMühendisliği,Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği, Telekomünikasyon Mühendisliği,Matematik,Matematik Mühendisliği veya YazılımMühendisliği kısımlarından birini tamamlamış ya da 2019 – 2020 Eğitim – Öğretim Seneyi Bahar Yarıyılı sonunda tamamlayabilecek gidişatta olmak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here