Türk Eğitim Vakfı Lise Mezunu Tecrübesiz yada Tecrübeli Personel Alımı Yapacak!

tarafından
61
Türk Eğitim Vakfı Lise Mezunu Tecrübesiz yada Tecrübeli Personel Alımı Yapacak!

Türk Eğitim Vakfı Türkiye genelinde personel alımları yapacak. Bilindiği gibi ilk defa 1967 senesinde Vehbi Koç’un önderliğinde kurulan TEV’in eğitim alanındaki faaliyetleri devam etmektedir.

Ülke genelindeki ilk ve orta öğretim mektepleri yurtları ile Van, Edirne, Trabzon, Ankara, Batman, Bursa, Kocaeli, İstanbul, Sakarya, Denizli, Şanlıurfa, Diyarbakır şehirlerindeki eğitim veren mekteplerinde çok rakamda personel istihdamları yapılmaktadır. TEV parasal imkânları olmayan talebelerin eğitimlerine dayanak sunmaya devam etmektedir. Kariyer portalı üzerinden söylenen 4 farklı duyuru ayrıntılarını aktarmak istiyoruz.

LİSE MEZUNU PERSONEL ALIMI;

Saha bağış mesulü kadrosundaki alımlarda adayların en az lise mezunu olması, uzun vakit çalışmayı kasteden, bağlantı ikna kabiliyetine sahip, diksiyonu muntazam, analitik düşünmeye sahip, office programlarını faal olarak kullanabilen, sürücü dokümanına sahip, hafta sonu hafta içi olarak elastik çalışma saatlerine geçimli, İstanbul Avrupa yakasında ikamet eden adaylar müracaat yapabilecekler.

En az lisans mezunu 10 sene idareyici olarak çalışmış, özel bankacılık alanında çalışmış sosyal alanlarda faal ve pozitif temsil becerisine sahip, analitik düşünebilen, ehliyet sahibi, Adana şehrinde ikamet eden, bay ya da kadın adaylar için Şube Müdürü kadrosundaki alımlara müracaat yapabilirler.

LİSANS MEZUNU PERSONEL ALIMI;

Bağışçılarla ilişkiler mesulü kadrosunda personel alım bültenine göre; Üniversitelerin İlgi kısımlarından mezun olan adaylar müracaat yapabilecekler. En az 2-3 sene iş deneyimi olması, office programlarına egemen olması, tercihen İngilizce bilgisinin olması, seyahat manisinin olmaması, B sınıfı ehliyet sahibi olmak, insan ilişkilerine önemseyen tercihen gönüllü veya bütün zamanlı olarak stk’larda görevlendirilmiş olması gerekmektedir. Bu alanda iki farklı duyuru bulunmaktadır. Bültenlerden bir tanesi için İstanbul şehrinde değişik ise Ankara şehrinde görevlendirilecekler.