Türk Hava Yolları Lise Mezunu Büro Personeli Alacak!

0
30
views
Son güncelleme

Türkiye’nin köklü havacılık müesseseyi olan Türk Hava Yolları beynelmilel bürolarında istihdam edilmek üzere lise mezunu büro personeli kadrosuna personel alımı yapılacaktır. Alakalı kadro için adayların sağlaması gereken birtakım koşullar bulunmakta olup bu koşullar haberimizin devamında yer almaktadır.

Büro Personeli Müracaat Koşulları

Alakalı müessese tarafından uçak bakım teknisyeni alımı hakikatleştirilecek olup bu alımda adaylardan sağlaması istenilen müracaat koşulları şu biçimde söylenmiştir. Müessese tarafından yapılan söylemede “Türk Hava Yolları’nın beynelmilel bürolarında mahallî personel olarak çalışacak adaylar içindir. Bu genel bir ilan olup adaylar gereksinim üzerine işe alınacaktır” ifadelerine yer verilmiştir.

Müracaat yapılan ülkede kalıcı oturma iznine sahip olma Türk Hava Yolları A.O. çalışma izni vermeyecek veya destekçi olmayacaktır, en az lise mezuniyeti tercihen lisans ya da ön lisans mezuniyeti, sivil havacılık veya turizm alanında tecrübe en az 1 sene, iyi derecede İngilizce ve tercihen mahalli dil bilgisi, ekip çalışmasına yatkınlık, eforlu laflı ve yazılı irtibat maharetlerine sahip olma, mesullük duygusu olan ve doğru ve tesirli karar alabilme adayların müracaatlarına açıktır.

Müracaat Şekli

Türk Hava Yolları kapsamında yapılacak olan büro personeli alımında adayların duyuruda yer alan müracaat koşullarını sağlaması gerekmekte olup adayların müracaatları alakalı kariyer sitesi üzerinden hakikatleştirilecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here