Yurtdışı Ülkelere Tecrübe Şartsız 100 Bin Personel Alımı Yapılacak!

0
23
views
Son güncelleme

Türkiye’nin özellikle Almanya’ya personel istihdamı mevzusunda emekçi göçleri her geçen gün çoğalış gösteriyor. Özel bir işletme tarafından 2019 senesinde söylenen alım bültenlerine göre 4 milyon emekçinin Almanya’ya sevk edildiği aktarıyoruz. İşletme tarafından yapılan söylemeler yalnızca bununla hudutlu değil. 65,236,519 kiş iile görüşme yapıldığı ifade ediliyor. Almanya emekçi alımlarında adayların Almanca Yabancı Dil öğrenmesi istenilmektedir.

100 BİN PERSONEL ALIMI;

Türkiye Müteahhitler Birliği tarafından da son dakika söylemesi geldi. Buna göre Başkan Mithat Yenigün yaptığı söylemede yurt dışında yeni kontrat imza attıklarını aktardı. Yakın bir zaman içerisinde 100 Bin emekçiyi yurt dışında çalışmak için yollayabilecekleri aktarıldı.

TMB, Müteahitler Birliğinin bu söylemesi adayları heyecanlandırdı. Almanya vb ülkelere yapılacak olan personel istihdamları mevzusundaki büyümeleri aktarmaya devam edeceğiz.

YURT DIŞI PERSONEL ALIMI KADROLARI;

Ayrıca ülke dışında personel istihdamı yapan pek çok işletme bültenlerini kariyer portalları üzerinden söylemeye devam ediyor. Bu duyurulardan kimilerinde teknik büro şefi, mağaza idarecisi, konuk ilişkileri personeli, teknik müdürü, insan kaynakları idareci, satın alma idarici, mali ilişkiler personeli, mühendis, teknisyen, emekçi sınıfında personel alımları olmak üzere nitelikli yada niteliksiz pek çok alanda personel alımları yapılacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here