Yüzüncü Yıl Üniversitesi 51 Personel Alacak

0
101
views
Son güncelleme
İlgili içerik
Bauhaus CV ile Personel Alımı Başvurularına Devam Ediyor!

Türkiye başta olmak üzere dünyanın en büyük mağaza firmaları arasında yer almakta olan Bauhaus şu anda mobilyadan konut tekstil mahsullerine, Dahası

5 Kamu Kurumuna İŞKUR Üzerinden Memur Alımı Başvuruları İçin Son Gün!

Türkiye İş Müesseseyi üzerinden kamu müesseselerine personel alımı müracaatları devam ediyor. Buna göre 5 müessese için son müracaat tarihi 17 Dahası

Jandarma Özel Harekat JÖH Alımı Yeni Dönemde Ne Zaman Yapılacak?

İçişleri Bakanlığı bünyesinde vazifelerine Türkiye'nin 81 şehrinin tamamında ve Suriye ile Kuzey Irak bölgelerinin bir kısmında devam etmekte olan Jandarma Dahası

İŞKUR 17 Şubat Kamu Personeli Alımı İlanları İle KPSS 60 Puan ve KPSS’siz Alım Yapılıyor!

İŞKUR haftanın kamu personeli alımı duyurularını duyurdu. Yayımlanan kamu grubu personel alımı duyurularına göre kamuya KPSS siz personel alımı ve Dahası

Van Yüzüncü Sene Üniversitesi’nden yapılan söylemeye göre 51 kontratlı Personel alımı gerçekleştirilecek.

Yapılan söyleme şu biçimde;

KONTRATLI PERSONEL 657 SAYILI DEVLET MEMURLARI YASASININ 4/B ALIM BÜLTENI

Üniversitemiz Dursun Odabaş Tıp Merkezi Sağlık Kurumuna 657 rakamlı Devlet Memurları Yasasının 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 rakamlı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 rakamlı Resmi Gazetede yayımlanan Kontratlı Personel Çalıştırılmasına Ait Temellerde Farklılık Yapılmasına Dair Esaslar’ da yer alan ek 2’nci maddenin b fıkrasına göre KPSS B gurubu puan sırası temel alınmak suretiyle altta belirtilen pozisyonlara kontratlı personel alınacaktır.

BÜTÇE : MERKEZİ BÜTÇE

BİRİMİ : DURSUN ODABAŞ TIP MERKEZİ

    

I- GENEL KOŞULLAR:

657 Rakamlı Devlet Memurlar Yasanın 48. maddesinde belirtilen genel koşullara haiz olmak.

II- BAŞVURU BİÇİMİ:

Adaylar, duyurunun gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar Üniversitemiz Rektörlük Personel Daire Başkanlığına bizzat başvuru etmeleri gerekmektedir. Yalnızca bir unvan için müracaat yapılacaktır. Birden fazla unvan için müracaat yapıldığı takdirde her iki müracaat da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

III- İLK BAŞVURU TARİHLERİ :

İlk Başvuru: 26/02/2019

Son Başvuru 12/03/2019

IV- BAŞVURULARININ DEĞERLENDİRİLMESİ VE NETİCELERI:

1 Yukarıyada sayılan Pozisyonlar için KPSS 2018 B imtihanından alınan puan üstünlüğüne göre sıralama yapılacaktır. Puan sıralamasıyla ceddilmeye hak kazanan adayların netice evrakı ÖSYM kayıtları ile hakimiyet edilecektir. Yanlış beyanda bulunanların müracaatları geçersiz sayılacaktır. Ceddilmeye hak kazanan adaylar www.yyu.edu.tr adresinden bülten edilecektir. Bu bülten tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca bildiri yapılmayacaktır.

2 Ceddilmeye hak kazanan adaylar hakkında 657 rakamlı Devlet Memurları Yasasının 48. Maddesine ilave edilen bende göre güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılacaktır. Mevzubahisi neticenin müspet gelmesi halinde ceddilmeleri yapılacaktır.

3 Ceddilmeye hak kazanan adayların neticelerin bülten tarihinden itibaren 15 gün içinde cetmeye temel evrakları bitirmek suretiyle Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına bizzat teslim etmeleri gerekmektedir. Evraklerin teslime müteakip atama yapılır, soyulan adaylar 15 gün içinde vazifesine başlamak zorundadır. Bu vakit içerisinde misyona başlamayanlar haklarını kaybederler.

V- İSTENEN BELGELER:

1- Adayların müracaat ettiği pozisyonu belirten dilekçe.

2- 2018 KPSS B netice evrakı Netice evrakı ÖSYM kayıtları ile hakimiyet edilecektir. Yanlış beyanda bulunanların müracaatları geçersiz sayılacaktır

3- Mezuniyet dokümanının hakikati veya noter onaylı sureti.Ancak istenilen evrakın gerçeğinin getirilmesi halinde evrakın fotokopisi gerçeğine uygunluğu hakimiyet edildikten sonra müessesemizce tasdik edilecektir ve evrakın hakikati sahibine iade edilecektir.

4- Adli Sicil Kaydı.

5- Askerlikle ilişiğinin olmadığına dair evrak. 6- 2 adet vesikalık fotoğraf.

NOT:

1 Adaylarla hizmet kontratı yapılacak olup, kontratta belirtilen koşulları yerine getirmeyen adayların kontratları 1 bir ay içerisinde fesh edilecektir.

2 Rastgele bir Sosyal Güvenlik Müessesesinden emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmaları gerekmektedir.

3 Kontratlı personelin, hizmet kontratı temellerine ters hareket etmesi sebebiyle müesseselerince kontratının feshedilmesi veya kontrat yarıyılı içinde kontratı tek taraflı feshetmesi halinde, fesih tarihinden itibaren 1 Bir sene geçmedikçe kamu müessese ve kuruluşlarının kontratlı personel pozisyonlarında yine istihdam edilemez.

Adres : Van Yüzüncü Sene Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı /VAN Tel : 0432 486 54 22

NOT : 657 Rakamlı Devlet Memurları Yasanın 48. Maddesine ilave edilen karar uyarınca galibiyetli bulunan aday hakkında güvenlik soruşturması ve arşiv soruşturması yapıldıktan sonra neticenin pozitif gelmesi halinde atama yapılacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here